Güncel HaberlerYüksek Öğretim

2. Uluslararası Şişli Bilim kongresi başvuruları uzatıldı

Şişli Bilim Kongresi, University of Ruse (Bulgaristan) işbirliği ile on line olarak gerçekleşecek

Bu yıl 2. düzenlenecek olan Uluslararası Şişli Bilim Kongresi  online olarak gerçekleştirilecek. 27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacak olan kongre için başvurular 16 Mart’ta sona erecek.

Üniversitenin resmi adresinden yapılan duyuru ile, katılımcılar kongreye davet edildi.

KONGRE DAVETİ

Bilimsel bilginin ve paylaşımın öneminden hareketle, bilim dünyası ve akademik çalışmalar için yeni bir platform oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nin ikincisi 27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Bu yıl “UNIVERSITY OF RUSE “ANGEL KANCHEV”- Bulgaristan iş birliği ile düzenleyeceğimiz kongremiz, uluslararası akademik iş birliklerimizin güçlenmesine de katkı sağlayacak.

2.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında çalışmalar yapan bilim insanları, akademisyenler ve araştırmacıların yanı sıra sektör temsilcileri, uzmanlar ve öğrencilerin katılımına da açık olacak.

2.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nde Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildirilerin tam metinleri uluslararası yayınevi olan GECE KİTAPLIĞI YAYINEVİ (Akademik Teşvik ve Doçentlik başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından kitap bölümü olarak yayımlanacak. Bildiri özetleri ise Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından yayımlanan bildiri özet kitapçığında yer alacak.

Bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz 2. Uluslararası Şişli Bilim Kongresine katılarak bilimsel çalışmalarınızı paylaşmanız bizleri onurlandıracaktır.

başvuru bilgileri için  tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu